Olga & Paweł

Reportaż ślubny

Gościniec Szumny

Zapraszamy Was do niesamowitej podróży przez magiczne chwile wesela Olgi i Pawła! To niezwykłe wydarzenie odbyło się w przepięknym Goscińcu Szumnym, Sali weselnej w Bielsku, której urok tkwi w góralskim klimacie. Otoczona Beskidami drewniana chata, w malowniczym Jaworzu niedaleko Bielska-Białej, stała się świadkiem ich miłości.

 

Atmosfera tego miejsca jest niczym bajka - rustykalny styl góralski splata się z niezwykłym urokiem terenu, tworząc idealną scenerię dla tej niezapomnianej uroczystości. Słowem, to magiczne i wyjątkowe miejsce, które idealnie wpisało się w wizję ich wymarzonego wesela.

 

Dzień ten był pełen emocji, radości i miłości. Niezapomniane chwile spędzone wśród góralskich tradycji, otoczeni przyjaciółmi i bliskimi. Uśmiech na twarzach gości, tańce pośród górskich krajobrazów oraz serdeczne życzenia dla nowożeńców - to wszystko stanowiło niepowtarzalny klimat tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Nagrody i wyróżnienia

 

Z dumą ogłaszam, że dwa wyjątkowe zdjęcia z tego niezwykłego reportażu ślubnego Olgi i Pawła zostały wyróżnione w renomowanym serwisie MyWed. To zaszczytne wyróżnienie potwierdza wyjątkowość i piękno chwil.

 

Te wyjątkowe kadry przenoszą widza w świat emocji, miłości oraz niepowtarzalnego klimatu góralskiego wesela. To nie tylko fotografie, lecz także historia, która zatrzymuje magiczne momenty tego szczególnego dnia. Dzięki serwisowi MyWed te zdjęcia stanęły się inspiracją dla innych, pragnących uchwycić piękno chwil tak wyjątkowych, jak ta niezapomniana uroczystość Olgi i Pawła. 

Sesja slubna w górach

 Dron w fotografii ślubnej 

Powrót