Marlena & Karol

REPORTAŻ ŚLUBNY

GOŚCINIEC ZA BOREM

Zapraszam do relacji z niezwykłego ślubu Marleny i Karola. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się w urokliwym Gościńcu za Borem, jednej z najbardziej cenionych sal weselnych. To miejsce, które zdobyło swoją sławę nie bez powodu - otoczone spokojną, zieloną scenerią, stanowi oazę natury, oddaloną od miejskiego zgiełku.

 

Wnętrze zachwyca industrialnym stylem, emanując niewymuszoną elegancją. Przestrzeń, w której to wszystko się dzieje, jest naprawdę imponująca. Wysokie sufity, ich efektowna konstrukcja i kilkadziesiąt lamp o ciepłym, delikatnym świetle tworzą niezwykle romantyczny nastrój.

 

MUZYKA

 

Nie brakuje plotek o tym, że tancerze cenią Gościniec za Borem przede wszystkim za jego drewnianą, piękną podłogę. To właśnie na niej odbywały się tańce, które zdawały się nie mieć końca. Energiczna i radosna oprawa muzyczna zapewniona przez pięcioosobowy zespół "Wanted" była niezapomniana. Muzyka nie tylko elektryzowała, ale również dostarczała romantycznych, klasycznych utworów, podkreślając wyjątkowy charakter tego niezwykłego wydarzenia.

Podczas fotografowania tego reportażu ślubnego, moje spojrzenie pragnęło uchwycić nie tylko uroczystość, ale również subtelne emocje, które towarzyszyły temu wydarzeniu.

 

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć, które są moją próbą uchwycenia niepowtarzalnej atmosfery tego wyjątkowego dnia. To więcej niż tylko obrazy - to historie, emocje i niezapomniane chwile, które chciałem uwiecznić dla Marleny, Karola i dla Was wszystkich. 

Sesja ślubna GDYNIA

Auto do ślubu

ZDJĘCIA GRUPOWE

Powrót