Paula & Miłosz

Villa Love – Wyjątkowe miejsce w Małopolsce

 

Villa Love w Izdebniku, określana również jako polska Toskania, to zdecydowanie miejsce inspirujące do twórczego działania. Każdy kąt jest przemyślany i estetyczny, stanowiąc idealne tło do zdjęć. Majestatyczne okna, niebieskie drzwi, cudowny taras i pergola – to wszystko razem tworzy niezwykły klimat. Dodatkowo, roślinność w glinianych donicach dodaje uroku temu miejscu.

 

Sesja Ślubna w Villa Love 

 

Paula i Miłosz zdecydowali się na sesję zdjęciową w Villa Love. Gdyby nie fakt, że jest to jedno z najbardziej znanych miejsc, można by pomyśleć, że sesję przeprowadzili gdzieś we włoskiej wiosce. Tego dnia pogoda była idealna, szczególnie biorąc pod uwagę, że sesję planowaliśmy na godziny poranne – światło naturalne idealnie nam sprzyjało. Mieliśmy kilka godzin, aby spokojnie spacerować z Paulą, Miłoszem. Podziwialiśmy również piękne widoki małopolskiej Toskanii oraz genialnego Fiata 500, który w pełni oddawał włoski klimat.

 

To był naprawdę magiczny czas spędzony w gronie wspaniałych i pozytywnych ludzi. Praca przechodziła niemalże jak piknik ze starymi przyjaciółmi, co zdecydowanie jest jednym z największych atutów naszej pracy.

Sesja ślubna

Reportaż ślubny Paula & Miłosz

Powrót