Marika & Tomasz

Sesja ślubna w górach

Marika i Tomek postanowili uczynić swój wielki dzień jeszcze bardziej wyjątkowym poprzez sesję ślubną na szczycie Skrzycznego w Szczyrku. Rozpoczęliśmy fotograficzną podróż w górę, by uwiecznić ich miłość w jednym z najbardziej malowniczych miejsc.

 Szczyt Skrzycznego, otoczony majestatycznymi widokami gór, okazał się idealnym tłem dla tej romantycznej sesji. Marika i Tomek, pełni entuzjazmu i szczęścia, doskonale wpisywali się w piękno górskiego krajobrazu. Ich spontaniczność i miłość sprawiły, że każde ujęcie było jak obraz pełen emocji i radości. 

Złota godzina w górach

 Zachód słońca był głównym punktem tej sesji. Złote promienie słońca malowały niezwykłe pejzaże, podkreślając naturalne piękno górskiego krajobrazu. Marika i Tomek, otoczeni tym magicznym światłem, stworzyli chwile pełne miłości i bliskości. 

 Jednakże, jak to bywa w górach, trzeba było odpowiednio się przygotować, by schodzić ze szczytu po zachodzie słońca. Razem z parą młodą, zafascynowaną otaczającym krajobrazem, udało się nam bezpiecznie zejść pieszo ze szczytu. 

 Sesja ślubna Mariki i Tomka na szczycie Skrzycznego to podróż przez emocje, piękno przyrody i miłość zakochanej pary. Każde zdjęcie było nie tylko obrazem pełnym romantyzmu i szczęścia, ale również opowieścią o odwadze i determinacji, by uwiecznić te magiczne chwile na szczycie. 

 Jako fotograf ślubny, to było dla mnie niezwykłe doświadczenie móc uwiecznić tak niezwykłą sesję ślubną w tak malowniczym miejscu. To potwierdzenie, że miłość jest piękna wszędzie, a emocje i wspomnienia z tak wyjątkowej chwili na zawsze pozostaną w sercach Mariki i Tomka.

Sesja ślubna  Szczyrbskie Jezioro

Sesja ślubna Góra Zborów

Powrót